Легенда про заснування міста Риму

.

Еней і його потомкисдержалі обіцянка, дана цариці богинь. Оніпостроїлі в Італії безліч міст, але вназванії жодного з них не слишалосьтроянського імені. Сам Еней заснував місто Лавиний,назвав його по іменісвоєй дружини Лавінії, дочки місцевого царя Латіна.Его життя на новій батьківщині не можна назвати ніспокойной, ні щасливою. Вона пройшла вбеськонечних озброєних зіткненнях сместнимі племенами і їх вождями і обірвалася водною з сутичок. Після смерті Еней билобожествлен як «лар Еней» або какБог-родоначальник римського народу. На протяженіїмногих століть римські магістрати, вступаючи вдолжность, приносили жертви на його гробниці.

У Енея був син Аськаній, який біг з ним ізгорящей Торуй. Після смерті батька він становітсяцарем латінов і засновує нове місто - Альбалонгу, в яку переносить столицю своєгоцарства. За переказами, в Альба Лонге царствовалонеськолько поколінь нащадків Аськанія, которогоєще називали Юлом: Сильвій, Еней Сильвій, Латінсильвій, Альба, Атіс, Капіс, Капет, Тиберин,Агриппа, Ромул Сильвій Авентін, Пуття. Традіцияназиваєт цих царів загальним ім'ям Сильвієв. Іменанекоторих з них увійшли до топонімії Лациума. Наприклад, річка Тібр, що протікає в центральнойчасті Італії, отримала свою назву від іменіутонувшего в ній Тіберіна.
Горб Авентін (один з семіхолмов, на яких коштує місто Рим) названий був такпотому, що в нім був похований цар Авентін.

.

У царя Проки було двоє сыновей:Нумитор і Амулій. По волі батька влада досталасьнумітору, старшому синові. Амулій виступив протівбрата і силою захопив престол, проявивши при етомнеобикновенную жорстокість: все родственникінумітора по чоловічій лінії були знищені, а егодочь Рея Сільвія обернена у весталок. Ви должнипомніть, що весталки, або жриці богині огнявести зобов'язані були зберігати обітницю безшлюбності, порушення якої каралося страшними казнью:весталок живцем закопували в землю.

Ромул і Рем

Тим часом, у Реї Сільвії народилося двоєсиновей. Щоб уникнути страшної долі, онаоб'явіла, що їх батьком був бог Марс. Але це непомогло, і Амулій велів страчувати її іноворожденних близнят. Страшившись відплати состорони роду свого брата, він наказав утопітьмладенцев в річці Тібр. Випадок врятував їм жизнь:разлившиеся того року води річки увійшли в обичниєберега, і залишені у воді діти опинилися насуше. Там їх виявила вовчиха, котораяпріходіла до них і годувала їх, облизуючи своїмязиком. З часом блізнецовподобрал і виховав доглядач царських стадфавстул. Братів звали Ромул і Рем. Змужнівши іокрепнув, вони здійснювали набіги на розбійників, віднімаючи награбовану здобич, промишляли полюванням.
З часом відкрилося їх царське походження. Ромул і Рем повалили і убили Амулія і восстановіліна престолі що був в ув'язненні своєгопрестарелого діда Нумітора. Нумітор продолжалправіть в Альба Лонге, а Ромул і Рем пожелаліосновать нове місто.

.

Це місто вирішено билопостроїть на берегах Тібру, там, де волчицаспасла життя Ромулу і Рему. Будучи близнятами, брати не могли між собою домовитися про той, кому бути в нових місцях царем. Вирішене билопрібегнуть до ворожіння по польоту птахів - ауспіциям.Ромул спостерігав за польотом птахів з горба Палатін, арем - з Авентіна. Рем першим побачив знамення -шесть птахів, тоді як Ромул пізніше за увіделдвенадцать птахів. Кожен тлумачив знамення всвою користь. Почалася сварка, яка переросла всхватку, що закінчилася трагедією: Ромул убілрема. Залишившись єдиним правителем, Ромулзаложіл нове місто і назвав його своїм ім'ям -Рома (Рим). Так оповідає легенда овозникновенії міста Риму.

Джерело: grodno.by.ru


8 Відгуків на “Легенда про заснування міста Риму”


 1. 1 Мирослава

  interesno

 2. 2 даша

  вообще ужасно на одном языке писать надо

 3. 3 олександра

  правильно даша нечего вывешивать в нет что попало

 4. 4 ВАсиль

  Відмінно!

 5. 5 Користувач

  Кошмар! Користуєтесь електронним перекладом – перевіряйте помилки!

 6. 6 Аліна

  Який орфографічний жах,на якій мові це написано?…Що це за слова: Оніпостроїлі,вназванії,ніспокойной,вбеськонечних,сместнимі і т.д

 7. 7 Петро

  майже те що я шукав , але не те , адже я шукав багато легенд про створення Риму , а тут вписано тільки одне єдине. Але всерівно дякую!!!

 8. 8 bender

  пока невідомо завтра напишу результат

Залишити відгук